Rare to see Milo for less than $1 per 100g so thought I'd share - not the cheapest. View the whole catalogue here. If you fancy yourself a Milo-sseur, try your hand at the Milo Cup. The winner …
Found randomly on Facebook. Ordered a couple for pickup for the kids. Am in Canning Vale, WA. Seems to be available nationwide (YMMV) 7th June 2021, 9:42:49 pm Out of stock online, Pickup Only in …
Not sure if this is in store or online only, however I checked various post codes for AU wide and showing as "in stock". Also available for 1/2 price: Plant Based 395g for $3.50 (was …
Just trying to cheer people on Sunday nights. Never tried it, here for the feedback. Product Details Ice confection with compound chocolate (8%) and formulated supplementary food (7.5%). Made in …
Milo Ice Cream Tub 470ml Half price, on special at the moment. $3.50 Was $7.00 Australian made Product. Ice confection with compound chocolate (8%) and formulated supplementary food …
I missed the recent Amazon deal for the 1.5kg tins, but then came across these 450g tins for $3.50 each, which makes this a better deal.They're Australian made with best before date of September …
Happy for this to be moved to forums as may be store specific (unsure). Spotted at Kmart Eastland: $2.50 450g Milo ($6.30 at Coles), BBD July 2020 $0.70 Lily O'Brien chocolate range, BBD Oct …
Coles half price specials, valid from Wed 26 February to Tue 3 March. Taken from the VIC metro catalogue. Dairy, Eggs & Meals Was Now Save Discount Chobani Flip Yogurt 140g …
You’ll have to buy a decent quantity of tins to soften the blow of the postage. Not sure of the expiry date if you are going to stockpile. Thanks to Price Hipster for detecting the price …
Save 15% of RRP on the MILO Champ Squad Band, Kids Fitness & Activity Tracker - Dark Green Designed for kids 6-12 years old Download & pair withthe MILO Champ Squad app from the Apple App …
Got a camelcamelcamel alert for 1.5Kg of Milo for $12.90. Not an all time low, but still excellent value. https://au.camelcamelcamel.com/NESTL%C3%89-Chocolate-Powder-...
A true OZ-Bargainer will get it from Woolworths, 'its a massive savings of .40c a jar A better deal than Coles that is starting tomorrow $9.50 for 1.1Kg, which is 86.36cents Don't forget …